-3%
Ліжко двоспальне з м'яким узголів'ям MeBelle VAYU 160х200 з ґудзиками, темно-синя еко-шкіра
- В наявності
- Код: B_019
від 30 110 ₴
від 29 110 ₴
Ліжко двоспальне з м'яким узголів'ям MeBelle VAYU 160х200 з ґудзиками, темно-синя еко-шкіра
Ціна вказана у тканині з еко-категорії.
У тканині стандарт-категорії + 15%
У тканині преміум-категорії + 30%
ПЕРЕВАГИ:
- Основа під матрац з буковими ламелями в комплекті
- Посилені металеві з'єднувальні куточки та тримачі рамки власного виробництва (порошкове промислове фарбування)
- Преміальний високоякісний гіпоалергенний велюр (антивандальний, антикіготь, вологовідштовхувальний з ефектом легкого чищення), рогожка, шеніл- за дод, оплату
- Екологічно-безпечні матеріали із сертифікатами якості
- Легке складання, компактне пакування (для меншої вартості доставки)
- Каретна стяжка ручної роботи
- М'які борти (для захисту від ударів)
- Трендовий дизайн
Розмір спального місця (Ш х Д): 160 см х 200 см
Габаритні розміри (Ш х Г х В): 176 см х 226 см х 97 см
Матеріал на фото: преміальний шкірзам, еко-шкіра.
Наповнення: пінополіуретан різного ступеня щільності, синтепон.
Конструкція: каркас із ДСП, дерев'яного бруса та фанерного листа вищого гатунку.
Основа під матрац: рамка з буковими ламелями.
Ніша для речей: ні
Механізм: ні
Ніжки: приховані пластикові.
Термін виготовлення: 14-21 робочих діб.
Додатково: підйомний механізм з газо-олійними амортизаторами + ніша для речей - 5900 грн.
Виготовимо в бажаному кольорі та матеріалі! Понад 200 варіантів оббивних тканин на вибір без доплат!
ПРИ КУПІВЛІ ЛІЖКА ВИ ОТРИМАЄТЕ ЗНИЖКУ 10% НА БУДЬ-ЯКИЙ ТОВАР З НАШОГО КАТАЛОГУ!
Перейдіть за посиланням та вибирайте http://mebelle.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MeBelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Жовта емаль, Яблуня світла, Червоний емаль, Махонь, Бежева емаль, Горіх темний, Помаранчева емаль, Горіх лісовий, Горіх італійський, Горіх міланський, Синій емаль, Горіх Балтиморський, Фіолетовий, Каштан, Венге, Кремовий, Бузковий, Дуб альпійський, Дуб атланта, Дуб родос, Дуб рустикаль, Дуб седан, Дуб шоколадний, Дуб ясний, Дуб Гірський, Акація, Білий, Блакитний, Алюміній, Чорний, Червоний, Бірюзовий, Жовтий, Зелений, Береза біла, Береза золота, Береза пісочна, Груша світла, Груша темна, Кальвадос, Черешня, Клен танзау, Клен Світлий, Яблуня локарно, Редвуд, Ясен білий, Абрикос, Ваніль, Вільха гірська темна, Вільха світла, Горіх екко, Білий рамух, Дуб сонома, Дуб ліндберг, Дуб сантана, Горіх світлий, Береза світла, Вишня Оксфорд, Натуральна сосна, Натуральна сосна без обробки (не фарбована), Натуральна береза без обробки (не фарбована), Біла емаль, Дуб венге, Сіра емаль, Чорний емаль, Рожева емаль, Ясень Белладжіо, Лаванда, Каттхилт, Ясень Шимо світлий, Дуб белфорд, Вільха російська, Ясень темний Шимо, Сосна Лоредо, Ясень Коїмбра, Вільха темна, Біле дерево, Чорне дерево, Вишня, Walnut, Зебрано свілий, Горіх Тьєполо, Венге магія, Дуб родос світлий, Дуб світлий сонома, Зебрано темний, Горіх Ліон , Штрихлак, Дуб вибілений, Синій, Дуб Кентербері, Лайм, Манго, Рожевий, Бежевий, Коричневий, Капучіно, Сірий, Зливу, Горіх волоський, Дуб феррара, Слонова кістка (ivory), Білий з золотою патиною, Береза натура, Каштан венге, Горіх Гварнері, Вільха Гірська, Червоне дерево, Дуб молочний, Бук Баварія, Бук натуральний, Бук світлий, Дуб молочний, Яблуня локарно темна, Зелений емаль |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 226 см |
| Ширина ліжка | 176 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 97 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | фанера, натуральне дерево, ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево, ДСП ламінована, фанера |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована, фанера, натуральне дерево |
| Ніжки | пластик |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: від 29 110 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка дивана здійснюється в зібраному вигляді. Товар ретельно запакований в картонний аркуш. За запитом покупця, зможемо оформити на пошті обрешетовку товару (за дод. плату). Щоб розрахувати приблизну вартість доставки - телефонуйте нашому менеджеру +380 (99) 631-71-71






