-11%
Крісло стілець з підлокітниками кухонний MeBelle NOVIAL 58 х 58 х 79 см в ресторан, кафе, бордовий темно-червоний велюр
- В наявності
- Код: C_005
від 12 610 ₴
від 11 170 ₴
Крісло стілець з підлокітниками кухонний MeBelle NOVIAL 58 х 58 х 79 см в ресторан, кафе, бордовий темно-червоний велюр
Ціна вказана у тканині з еко-категорії (без опцій)
У тканині стандарт-категорії + 15% (з опцією на вибір: легке чищення / антикіготь / вологовідштовхувальна)
У тканині преміум-категорії + 30% (з декількома опціями на вибір: легке чищення / антикіготь / вологовідштовхувальна)
Габаритні розміри (Ш х Г х В): 58 см х 58 см х 79 см.
Матеріал оздоблення: велюр (еко-категорія).
Наповнення: настилковий пінополіуретан різного ступеня щільності, синтепон, гумовотканинні ремені.
Конструкція: каркас із ДСП, ДВП, дерев'яного бруса та фанерного листа.
Ніжки: натуральне дерево (ясен).
ГАРАНТІЯ: 18 місяців.
Термін виготовлення: 14-30 робочих днів.
КУПУЮЧИ СТІЛЕЦЬ ВИ ОТРИМУЄТЕ ЗНИЖКУ 10% НА БУДЬ-ЯКИЙ ТОВАР З НАШОГО КАТАЛОГА* Переходьте за посиланням та обирайте!
* Мається на увазі будь-який товар із каталогу за меншою ціною від першого виробу в чеку.
Виготовимо в бажаному кольорі та матеріалі! Більше 1000 варіантів оббивних тканин на вибір без доплат!
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Жовта емаль, Синій емаль, Червоний емаль, Чорний емаль, Вільха світла, Горіх темний, Помаранчева емаль, Горіх лісовий, Рожева емаль, Фіолетова (Бузкова) емаль, Горіх світлий, Каттхилт, Вишня Оксфорд, Фіолетовий, Венге, Кремовий, Каштан, Дуб венге, Дуб атланта, Дуб родос, Дуб рустикаль, Дуб седан, Бузковий, Дуб ясний, Дуб Гірський, Акація, Білий, Блакитний, Алюміній, Чорний, Червоний, Бірюзовий, Жовтий, Зелений, Береза біла, Береза золота, Бук світлий, Груша світла, Груша темна, Кальвадос, Черешня, Яблуня локарно темна, Клен танзау, Редвуд, Яблуня локарно, Береза пісочна, Клен Світлий, Яблуня світла, Ясен білий, Абрикос, Ваніль, Махонь, Вільха гірська темна, Горіх екко, Білий рамух, Дуб сонома, Дуб ліндберг, Дуб сантана, Слонова кістка з патиною, Коньячний, Горіх італійський, Горіх міланський, Горіх Балтиморський, Горіх, Натуральна сосна, Біла емаль, Дуб альпійський, Дуб шоколадний, Бежева емаль, Ясень Белладжіо, Лаванда, Ясень Шимо світлий, Дуб белфорд, Вільха російська, Ясень темний Шимо, Сосна Лоредо, Ясень Коїмбра, Вільха темна, Біле дерево, Чорне дерево, Вишня, Горіх Тьєполо, Walnut, Зебрано темний, Венге магія, Дуб родос світлий, Дуб світлий сонома, Зебрано свілий, Горіх Ліон , Дуб вибілений, Бук натуральний, Синій, Лайм, Манго, Рожевий, Бежевий, Коричневий, Капучіно, Сірий, Навігатор, Дуб молочний, Зливу, Горіх волоський, Дуб феррара, Слонова кістка (ivory), Білий з золотою патиною, Дуб молочний, Береза натура, Каштан венге, Горіх Гварнері, Вільха Гірська, Червоне дерево, Береза світла, Бук Баварія, Натуральна сосна без обробки (не фарбована), Натуральна береза без обробки (не фарбована), Дуб Кентербері, Сіра емаль, Зелений емаль |
| Колір оббивки | Бордовий |
| Виробник | MeBelle |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Особливості | Наявність підлокітників, М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево, фанера |
| Каркас крісла | ДСП, фанера, дерев'яний брус |
| Спинка | дерев'яний брус, фанера |
| Сидіння | фанера, дерев'яний брус |
| Обивний матеріал | Велюр, Шеніл, Оксамит, Вельвет, Рогожка, Тканина, Вельвет LUX, Мікрофібра, Штучна шкіра, Екошкіра, Меблеве хутро, Вінілштучшкіра, Арпатек, Алькантара |
| Ніжки | натуральне дерево - ясен |
| Колір ніжок | натуральний (ясен покритий лаком), білий, чорний, сріблястий, золотистий, венге, коричневий (каштан) |
| Декор | цвяхова стрічка |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 580 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Висота | 790 мм |
- Ціна: від 11 170 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка стільця здійснюється в зібраному вигляді. Товар ретельно запакований в листи гофрокартону. За запитом покупця, можемо оформити обрештування (за дод. оплату). Щоб розрахувати приблизну вартість доставки — телефонуйте нашому менеджеру +380 (99) 631-71-71





