-3%
Ліжко з м'яким узголів'ям MeBelle ZARURA 160х200 см, каретна стяжка, коричневий капучино велюр
- В наявності
- Код: B_018
від 37 500 ₴
від 36 500 ₴
Ліжко з м'яким узголів'ям MeBelle ZARURA 160 х 200 см, каретна стяжка, коричневий капучино велюр
Ціна вказана у тканині з еко-категорії.
У тканині стандарт-категорії + 15%
У тканині преміум-категорії + 30%
ПЕРЕВАГИ:
- Основа під матрац з буковими ламелями в комплекті
- Посилені металеві з'єднувальні куточки та тримачі рамки власного виробництва (порошкове промислове фарбування)
- Преміальний високоякісний гіпоалергенний велюр (антивандальний, антикіготь, вологовідштовхувальний з ефектом легкого чищення), рогожка, шеніл- за дод, оплату
- Екологічно-безпечні матеріали із сертифікатами якості
- Легке складання, компактне пакування (для меншої вартості доставки)
- Каретна стяжка ручної роботи
- М'які борти (для захисту від ударів)
- Трендовий дизайн
Розмір спального місця (Ш х Д): 160 см х 200 см.
Габаритні розміри (Ш х Г х В): 180 см х 220 см х 115 см.
Матеріал на фото: велюр (еко-категорія)
Наповнення: пінополіуретан різного ступеня щільності, синтепон, флізелін.
Конструкція: каркас з ДСП, дерев'яного бруса і фанерного листа вищого гатунку.
Основа під матрац: рамка з буковими ламелями.
Ніжки: приховані пластикові.
ГАРАНТІЯ: 12 місяців.
Термін виготовлення: 14-21 робочих діб.
Додатково: підйомний механізм з газо-масляними амортизаторами + ніша для речей - 5900 грн., меблеві стрази замість гудзиків - 3100 грн.
ІНШІ ДОСТУПНІ РОЗМІРИ:
Розмір спального місця (Ш х Д): 180 см х 200 см.
Габаритні розміри (Ш х Г х В): 200 см 220 см х 115 см
Виготовимо в бажаному кольорі та матеріалі! Понад 200 варіантів оббивних тканин на вибір без доплат!
ПРИ КУПІВЛІ ЛІЖКА ВИ ОТРИМАЄТЕ ЗНИЖКУ 10% НА БУДЬ-ЯКИЙ ТОВАР З НАШОГО КАТАЛОГУ! Перейдіть за посиланням та вибирайте http://mebelle.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MeBelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Жовта емаль, Синій емаль, Махонь, Червоний емаль, Бежева емаль, Горіх темний, Помаранчева емаль, Горіх лісовий, Горіх італійський, Горіх міланський, Ясень Белладжіо, Горіх Балтиморський, Вишня Оксфорд, Бузковий, Фіолетовий, Кремовий, Дуб венге, Каштан, Дуб атланта, Дуб родос, Дуб рустикаль, Дуб седан, Дуб шоколадний, Венге, Дуб Гірський, Акація, Білий, Блакитний, Алюміній, Чорний, Червоний, Бірюзовий, Жовтий, Зелений, Дуб молочний, Береза золота, Береза пісочна, Груша світла, Груша темна, Кальвадос, Черешня, Клен танзау, Клен Світлий, Редвуд, Яблуня локарно, Яблуня світла, Ваніль, Абрикос, Ясен білий, Вільха гірська темна, Вільха світла, Горіх екко, Білий рамух, Дуб сонома, Дуб ліндберг, Дуб сантана, Горіх світлий, Береза світла, Натуральна сосна, Натуральна сосна без обробки (не фарбована), Натуральна береза без обробки (не фарбована), Біла емаль, Дуб альпійський, Сіра емаль, Чорний емаль, Дуб ясний, Рожева емаль, Лаванда, Каттхилт, Береза біла, Ясень Шимо світлий, Дуб белфорд, Вільха російська, Ясень темний Шимо, Сосна Лоредо, Ясень Коїмбра, Вільха темна, Біле дерево, Вишня, Чорне дерево, Walnut, Зебрано свілий, Зебрано темний, Венге магія, Дуб родос світлий, Дуб світлий сонома, Горіх Тьєполо, Горіх Ліон , Штрихлак, Дуб вибілений, Синій, Лайм, Манго, Рожевий, Бежевий, Коричневий, Капучіно, Сірий, Зливу, Горіх волоський, Дуб феррара, Слонова кістка (ivory), Білий з золотою патиною, Береза натура, Каштан венге, Горіх Гварнері, Вільха Гірська, Червоне дерево, Дуб молочний, Бук Баварія, Бук натуральний, Бук світлий, Дуб Кентербері, Яблуня локарно темна, Зелений емаль |
| Колір | Кава з молоком |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 220 см |
| Ширина ліжка | 180 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 115 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | фанера, натуральне дерево, ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево, ДСП ламінована, фанера |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована, фанера, натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
- Ціна: від 36 500 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка ліжка здійснюється у розібраному вигляді. Частини товару ретельно запаковані у картонний лист. За запитом покупця, зможемо оформити на пошті обрешетування товару (за дод. плату). Щоб розрахувати зразкову вартість доставки - телефонуйте нашому менеджеру +380 (99) 631-71-71






