-11%
Дитячі дивани для дівчаток MeBelle JOLIE 80х190 розкладний двоспальний, яскраво-рожевий велюр
- В наявності
- Код: DD_003
від 47 510 ₴
від 42 310 ₴
Дитячі дивани для дівчаток MeBelle JOLIE 80х190 розкладний двоспальний, яскраво-рожевий велюр
Ціна вказана у тканині з еко-категорії (без опцій)
У тканині стандарт-категорії + 15% (з опцією на вибір: легке чищення / антикіготь / вологовідштовхувальна)
У тканині преміум-категорії + 30% (з декількома опціями на вибір: легке чищення / антикіготь / вологовідштовхувальна)
Габаритні розміри (Д х Г х В): 205 см х 87 см х 105 см.
Розмір спального місця (Ш х Д): 80 см х 190 см.
Матеріал на фото: велюр (еко-категорія).
Наповнення: еластичний гумовий пас, настилковий пінополіуретан різного ступеня щільності, синтепон, файбертекс.
Конструкція: каркас із ДСП класу Є1, ДВП та дерев'яного бруса вищого гатунку.
Місце для зберігання: - (опція).
Механізм: розкладний «Дельфін».
Ніжки: приховані пластикові.
Комплектація: подушка декоративна квадратна - 2 шт.
ДОДАТКОВО:
1) велика виїзна скринька для речей (замість додаткового спального місця) – безкоштовно.
2) подушка декоративна квадратна – 780 грн.
3) подушка декоративна фігурна – 990 грн.
4) подушка декоративна з вишивкою – 1720 грн.
5) подушка декоративна валикоподібна – 1320 грн.
* Ціни на текстильні вироби вказані у тканині еко-категорії.
ГАРАНТІЯ: 18 місяців.
Термін виготовлення: 14-30 робочих днів.
КУПУЮЧИ ДИВАН ВИ ОТРИМУЄТЕ ЗНИЖКУ 10% НА БУДЬ-ЯКИЙ ТОВАР З НАШОГО КАТАЛОГА* Переходьте за посиланням та обирайте!
* Мається на увазі будь-який товар із каталогу за меншою ціною від першого виробу в чеку.
Виготовимо в бажаному кольорі та матеріалі! Більше 1000 варіантів оббивних тканин на вибір без доплат!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MeBelle |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Дельфін |
| Обивний матеріал | Натуральне хутро, Бязь, Алькантара, Велюр, Плюш, Гобелен, Жаккард, Поліпропілен, Шеніл, Оксамит, Репс, Вельвет, Скотчгард, Рогожка, піке, Букле, Мікрофібра, Нубук, Габардин, Сукно, Набивна бязь, Меблеве хутро, Вінілштучшкіра, Арпатек, Репс велюр, Канвас, Тафта, Терможаккард, Комбінований, Тканина двонитка, Шовк, Поліпропіленова тканина, Кемпінгова тканина, Двошарова тканина, Бавовна, Поліестерова тканина, ПВХ (полівінілхлорид), Мікровелюр |
| Колір | Рожевий |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 205 см |
| Глибина дивану | 87 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 105 см |
| Розміри спального місця дивану | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 45 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | фанера, дерев'яний брус, ДСП, ДВП, натуральне дерево |
| Підстава спального місця | натуральне дерево, дерев'яний брус, дерев'яні ламелі, незнімний матрац, гумовотканинні ремені |
| Підлокітник | дерев'яний брус, натуральне дерево, ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | ватин вовняний, файбертек, пінополіуретан, листовий пінополіуретан, синтепон |
| Подушка сидіння | ватин вовняний, файбертек, листовий пінополіуретан, синтепон, холофайтекс |
| Подушка спинки | синтепон, пінополіуретан, листовий пінополіуретан, файбертек |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Коліщата | Так |
- Ціна: від 42 310 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка дивана здійснюється в розібраному вигляді. Кожна деталь ретельно запакована в окремі листи гофрокартону. За запитом покупця, можемо оформити обрештування (за дод. оплату). Щоб розрахувати приблизну вартість доставки — телефонуйте нашому менеджеру +380 (99) 631-71-71









