-2%
Двоспальне ліжко м'яке велюрове MeBelle D'ARMANA 160 х 190 з каретною стяжкою, сірий графіт велюр
- В наявності
- Код: B_004
від 40 500 ₴
від 39 500 ₴
Двоспальне ліжко м'яке велюрове MeBelle D'ARMANA 160 х 190 з каретною стяжкою, сірий графіт велюр
Ціна вказана у тканині з еко-категорії.
У тканині стандарт-категорії + 15%
У тканині преміум-категорії + 30%
ПЕРЕВАГИ:
- Основа під матрац з буковими ламелями в комплекті
- Посилені металеві з'єднувальні куточки та тримачі рамки власного виробництва (порошкове промислове фарбування)
- Преміальний високоякісний гіпоалергенний велюр (антивандальний, антикіготь, вологовідштовхувальний з ефектом легкого чищення), рогожка, шеніл- за дод, оплату
- Екологічно-безпечні матеріали із сертифікатами якості
- Легке складання, компактне пакування (для меншої вартості доставки)
- Каретна стяжка ручної роботи
- М'які борти (для захисту від ударів)
- Трендовий дизайн
Розмір спального місця (Ш х Д): 160 см х 190 см.
Габаритні розміри (Ш х Г х В): 190 см х 210 см х 122 см.
Матеріал на фото: велюр (еко-категорія)
Наповнення: пінополіуретан різного ступеня щільності, синтепон.
Конструкція: каркас із ДСП, дерев'яного бруса та фанерного листа вищого гатунку.
Основа під матрац: рамка з буковими ламелями.
Ніжки: приховані пластикові.
Гарантія: 12 місяців.
Термін виготовлення: 14-21 робочих діб.
ІНШІ ДОСТУПНІ РОЗМІРИ:
Розмір спального місця (Ш х Д): 180 см х 200 см.
Габаритні розміри (Ш х Г х В): 210 см х 220 см х 122 см.
Розмір спального місця (Ш х Д): 200 см х 200 см.
Габаритні розміри (Ш х Г х В): 230 см х 220 см х 122 см.
Додатково: меблеві стрази замість гудзиків - 3600 грн., посилений підйомний механізм на газ-ліфтах + ніша для речей - 5900 грн.
При купівлі ліжка ви отримуєте знижку 10% на будь-який товар з нашого каталогу! Перейдіть за посиланням та вибирайте http://mebelle.com.ua
Виготовимо в бажаному кольорі та матеріалі! Більше 200 варіантів оббивних тканин на вибір без доплат!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MeBelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х190 |
| Колір (відтінок) меблів | Жовта емаль, Синій емаль, Махонь, Ясен білий, Бежева емаль, Вільха гірська темна, Яблуня світла, Горіх лісовий, Горіх екко, Горіх міланський, Горіх світлий, Горіх Балтиморський, Вишня Оксфорд, Ясень Белладжіо, Венге, Фіолетовий, Дуб венге, Дуб альпійський, Дуб атланта, Дуб родос, Дуб рустикаль, Каштан, Дуб седан, Дуб ясний, Дуб шоколадний, Акація, Білий, Блакитний, Алюміній, Чорний, Червоний, Бірюзовий, Дуб Гірський, Дуб молочний, Береза біла, Береза золота, Жовтий, Груша світла, Груша темна, Кальвадос, Черешня, Клен танзау, Клен Світлий, Редвуд, Яблуня локарно, Береза пісочна, Ваніль, Абрикос, Вільха світла, Горіх темний, Білий рамух, Дуб сонома, Дуб ліндберг, Дуб сантана, Горіх італійський, Натуральна сосна без обробки (не фарбована), Натуральна береза без обробки (не фарбована), Кремовий, Сіра емаль, Червоний емаль, Чорний емаль, Помаранчева емаль, Рожева емаль, Лаванда, Каттхилт, Бузковий, Зелений, Ясень Шимо світлий, Дуб белфорд, Вільха російська, Ясень темний Шимо, Сосна Лоредо, Ясень Коїмбра, Вільха темна, Біле дерево, Чорне дерево, Вишня, Walnut, Горіх Тьєполо, Зебрано темний, Венге магія, Зебрано свілий, Дуб світлий сонома, Дуб родос світлий, Бук Баварія, Горіх Ліон , Штрихлак, Дуб вибілений, Синій, Дуб Кентербері, Лайм, Манго, Рожевий, Бежевий, Коричневий, Капучіно, Сірий, Зливу, Горіх волоський, Дуб феррара, Слонова кістка (ivory), Білий з золотою патиною, Дуб молочний, Береза натура, Каштан венге, Горіх Гварнері, Вільха Гірська, Червоне дерево, Береза світла, Натуральна сосна, Бук натуральний, Бук світлий, Біла емаль, Яблуня локарно темна, Зелений емаль |
| Колір | Темно-сірий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Розмір спального місця | 160х190 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 210 см |
| Ширина ліжка | 190 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 122 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | фанера, натуральне дерево, ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево, ДСП ламінована, фанера |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована, фанера, натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Рогожка |
| Ніжки | метал |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
- Ціна: від 39 500 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка ліжка здійснюється у розібраному вигляді. Частини товару ретельно запаковані у картонний лист. За запитом покупця, зможемо оформити на пошті обрешетування товару (за дод. плату). Щоб розрахувати зразкову вартість доставки - телефонуйте нашому менеджеру +380 (99) 631-71-71







