-13%
Крісло дизайнерське м'яке в стилі модерн MeBelle CANDY у вітальню, ресторан, пурпуровий рожевий фуксія велюр
- В наявності
- Код: A_010
від 20 200 ₴
від 17 600 ₴
Крісло дизайнерське м'яке в стилі модерн MeBelle CANDY у вітальню, ресторан, пурпуровий рожевий фуксія велюр
Ціна вказана у тканині з еко-категорії (без опцій)
У тканині стандарт-категорії + 15% (з опцією на вибір: легке чищення / антикіготь / вологовідштовхувальна)
У тканині преміум-категорії + 30% (з декількома опціями на вибір: легке чищення / антикіготь / вологовідштовхувальна)
Габаритні розміри (Ш х Г х В): 80 см х 74 см х 79 см.
Матеріал на фото: велюр (еко-категорія).
Наповнення: настилочний пінополіуретан різного ступеня щільності, синтепон.
Конструкція: каркас з ДСП, дерев'яного бруса і фанерного листа.
Опора: брус, фанерний лист, композит.
ГАРАНТІЯ: 18 місяців.
Термін виготовлення: 14-30 робочих днів.
КУПУЮЧИ КРІСЛО ВИ ОТРИМУЄТЕ ЗНИЖКУ 10% НА БУДЬ-ЯКИЙ ТОВАР З НАШОГО КАТАЛОГА* Переходьте за посиланням та обирайте!
* Мається на увазі будь-який товар із каталогу за меншою ціною від першого виробу в чеку.
Виготовимо в бажаному кольорі та матеріалі! Більше 1000 варіантів оббивних тканин на вибір без доплат!
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Яблуня світла, Синій емаль, Махонь, Жовта емаль, Вільха світла, Вільха гірська темна, Помаранчева емаль, Горіх екко, Рожева емаль, Горіх міланський, Горіх світлий, Каттхилт, Фіолетовий, Бузковий, Каштан, Горіх Балтиморський, Дуб венге, Горіх італійський, Дуб атланта, Дуб родос, Дуб рустикаль, Вишня Оксфорд, Дуб шоколадний, Дуб ясний, Дуб Гірський, Акація, Білий, Блакитний, Алюміній, Чорний, Червоний, Бірюзовий, Жовтий, Зелений, Дуб молочний, Береза золота, Береза пісочна, Груша світла, Береза біла, Кальвадос, Черешня, Клен танзау, Клен Світлий, Яблуня локарно, Редвуд, Груша темна, Ваніль, Абрикос, Ясен білий, Горіх темний, Білий рамух, Дуб сонома, Дуб ліндберг, Дуб сантана, Горіх лісовий, Слонова кістка з патиною, Коньячний, Горіх, Береза світла, Натуральна сосна, Натуральна сосна без обробки (не фарбована), Венге, Натуральна береза без обробки (не фарбована), Кремовий, Сіра емаль, Дуб альпійський, Дуб седан, Червоний емаль, Чорний емаль, Бежева емаль, Фіолетова (Бузкова) емаль, Ясень Белладжіо, Лаванда, Ясень Шимо світлий, Дуб белфорд, Вільха російська, Ясень темний Шимо, Сосна Лоредо, Ясень Коїмбра, Вільха темна, Біле дерево, Чорне дерево, Вишня, Горіх Тьєполо, Зебрано свілий, Walnut, Зебрано темний, Дуб родос світлий, Венге магія, Дуб світлий сонома, Горіх Ліон , Дуб вибілений, Синій, Дуб Кентербері, Лайм, Манго, Рожевий, Бежевий, Коричневий, Капучіно, Сірий, Навігатор, Зливу, Горіх волоський, Дуб феррара, Слонова кістка (ivory), Білий з золотою патиною, Береза натура, Каштан венге, Горіх Гварнері, Вільха Гірська, Червоне дерево, Дуб молочний, Бук Баварія, Бук натуральний, Бук світлий, Біла емаль, Яблуня локарно темна, Зелений емаль |
| Колір оббивки | Пурпур |
| Виробник | MeBelle |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Тип опор | 1 опора, Цоколь |
| Колір | Фуксія |
| Особливості | М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево, фанера |
| Каркас крісла | ДВП, фанера, дерев'яний брус |
| Спинка | дерев'яний брус, фанера |
| Сидіння | фанера, дерев'яний брус |
| Підлокітник | дерев'яний брус, ДВП, фанера |
| Обивний матеріал | Велюр, Шеніл, Оксамит, Вельвет, Рогожка, Тканина, Вельвет LUX, Мікрофібра, Штучна шкіра, Екошкіра, Меблеве хутро, Вінілштучшкіра, Арпатек, Алькантара |
| Колір ніжок | чорний, золотистий, сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 740 мм |
| Висота | 790 мм |
- Ціна: від 17 600 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка крісла здійснюється в зібраному вигляді. Товар ретельно запакований в листи гофрокартону. За запитом покупця, можемо оформити обрештування (за дод. оплату). Щоб розрахувати приблизну вартість доставки — телефонуйте нашому менеджеру +380 (99) 631-71-71










