-8%
М'який кутовий диван для кухні студії MeBelle ARAM 2,5 м дизайнерський з доставкою, бежевий велюр, рогожка, 250 см
- В наявності
- Код: D_046_c
від 59 750 ₴
від 55 250 ₴
М'який кутовий диван для кухні студії MeBelle ARAM 2,5 м дизайнерський з доставкою, бежевий велюр, рогожка, 250 см
Ціна вказана у тканині з еко-категорії (без опцій)
У тканині стандарт-категорії + 15% (з опцією на вибір: легке чищення / антикіготь / вологовідштовхувальна)
У тканині преміум-категорії + 30% (з декількома опціями на вибір: легке чищення / антикіготь / вологовідштовхувальна)
Габаритні розміри (Ш х Г х В): 250 см х 100 см х 180 см х 90 см.
Матеріал на фото: рогожка (еко-категорія).
Наповнення: еластичний гумовий пас, настилковий пінополіуретан різного ступеня щільності, синтепон, файбертекс.
Конструкція: каркас з дерев'яного бруса, фанерного листа, ДВП вищого сорту, ДСП класу Є1.
Механізм: -.
ІНШІ ДОСТУПНІ РОЗМІРИ (КУТОВИЙ):
Габаритні розміри (Ш х Г х В): 300 см х 100 х 180 х 90 см
Габаритні розміри (Ш х Г х В): 330 см х 100 х 180 х 90 см
Габаритні розміри (Ш х Г х В): 360 см х 100 х 180 х 90 см
ІНШІ ДОСТУПНІ РОЗМІРИ (ПРЯМИЙ):
Габаритні розміри (Ш х Г х В): 250 см х 100 х 90 см
Габаритні розміри (Ш х Г х В): 300 см х 100 х 90 см
Габаритні розміри (Ш х Г х В): 330 см х 100 х 90 см
Габаритні розміри (Ш х Г х В): 360 см х 100 х 90 см
ГАРАНТІЯ: 18 місяців.
Термін виготовлення: 14-30 робочих діб.
При купівлі дивана ви отримуєте знижку 10% на будь-який товар з нашого каталогу! Перейдіть за посиланням та вибирайте!
Виготовимо в бажаному кольорі та матеріалі! Більше 1000 варіантів оббивних тканин на вибір без доплат!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MeBelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | кутовий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | гостьовий варіант |
| Кут дивана | взаємозамінний |
| Кількість посадочних місць | 4 |
| Обивний матеріал | Велюр, Вельвет, Рогожка, Тканина, Букле, Штучна замша, Нубук, Штучна шкіра, Натуральна шкіра, Екошкіра |
| Колір | Бежевий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 6 категорія |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Вид м'яких меблів | Кутові дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Наявність внутрішнього чохла | Ні |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 250 см |
| Глибина | 180 см |
| Висота з урахуванням спинки | 90 см |
| Висота сидіння | 44 см |
| Висота посадкової частини дивана | 44 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 90 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 44 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | фанера, дерев'яний брус, ДСП, ДВП, натуральне дерево |
| Підстава спального місця | ДСП, гумовотканинні ремені, натуральне дерево, дерев'яний брус |
| Підлокітник | фанера, дерев'яний брус, ДСП, ДВП, натуральне дерево |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | ватин, ватин голкопробивний, гумовотканинні ремені, пінополіуретан, синтепон |
| Подушка сидіння | ватин, файбертек, пінополіуретан, листовий пінополіуретан, синтепон |
| Подушка спинки | синтепон, пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Наявність спинки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дивану | 250 см |
| Глибина дивану | 180 см |
| Наличие спинки | Так |
- Ціна: від 55 250 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка дивана здійснюється у розібраному вигляді. Диван ретельно запакований у картонний лист. За запитом покупця, зможемо оформити на пошті обрешетування товару (за дод. оплату). Щоб розрахувати зразкову вартість доставки - телефонуйте нашому менеджеру +380 (99) 631-71-71






